Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Ford

Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

VÝKUP VŠECH VOZIDEL - FORD - PENÍZE IHNED - CELÁ ČR - obrázky inzerce
VÝKUP VŠECH VOZIDEL - FORD - PENÍZE IHNED - CELÁ ČR - obrázky inzerce

VÝKUP VŠECH VOZIDEL - FORD - PENÍZE IHNED - CELÁ ČR

Cena: 1 Kč
končí dnes

ukázán 39x TIP

Chcete prodat vaše vozidlo a mít s tím co nejmenší starosti? Neváhejte nás kontaktovat a mi vám sdělíme cenu za odkup vašeho vozu. Jednáme rychle, peníze na ruku, profesionální přístup, vyřízení veškeré administrativy samozřejmostí. Vykupujeme vozy všech značek a modelů po celé čr od roku výroby 1995 v jakémkoli stavu i havarované. Vykoupíme i vůz se závadami, dále s vadným motorem nebo převodovko...

http://www.vykup-vozidel.eu

VÝKUP VŠECH VOZŮ - FORD - RYCHLE A ZA HOTOVÉ - CELÁ ČR - obrázky inzerce
VÝKUP VŠECH VOZŮ - FORD - RYCHLE A ZA HOTOVÉ - CELÁ ČR - obrázky inzerce

VÝKUP VŠECH VOZŮ - FORD - RYCHLE A ZA HOTOVÉ - CELÁ ČR

Cena: 1 Kč
Zbývají 4 dny

ukázán 38x TIP

Chcete prodat vaš vůz bez zbytečných starosti? Kontaktujte nás a dohodneme se na výkupní ceně vašeho vozu, rychlé jednání, peníze na ruku a vyřízení veškerých formalit je samozřejmostí. Vykupujeme vozy všech značek v celé čr od roku výroby 1990. Jakýkoliv stav, možno i havarované či jinak poškozené. Nabízíme maximální možnou výkupní cenu. Nepožadujeme záruku na technický stavu vozu. Přijedeme, ihn...

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 916 položek.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Pěkné Ford Mondeo 2,0 TDDi zaručených 162tkm. TEMPOMAT - obrázky inzerce
Pěkné Ford Mondeo 2,0 TDDi zaručených 162tkm. TEMPOMAT - obrázky inzerce

Pěkné Ford Mondeo 2,0 TDDi zaručených 162tkm. TEMPOMAT - Hradec Králové

Prodávám toto Mondeo, jedná se o rok výroby 2001. Je to krásné prostorné a velmi pohodlné auto se skvělou spotřebou 5-6litrů nafty. Vše funguje jak má, 2 klíče, novébrzdy kotouče + obložení, zadní díl výfuku. Velmi zachovalý, čistý vnitřek! Výborně se s ním cestuje, najeto 162tis. km, originál prověřeno přes společnost Cebia. Výbava: 8 x airbag,...
Cena 89 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 466x TOP 7x
Nabídka z kategorie Ford
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford mondeo combi 2.0TDCI 85kw 1. maj koupeny 2003-125tis km - obrázky inzerce
Ford mondeo combi 2.0TDCI 85kw 1. maj koupeny 2003-125tis km - obrázky inzerce

Ford mondeo combi 2.0TDCI 85kw 1. maj koupeny 2003-125tis km - Malšovice

Prodam prostorne kombi ford mondeo combi 2.0TDCI 85kw 1. soukromy majitel koupeny 7/2003 střibrna perlet metaliza 100%stav-nehavarovane original nepoškozeny lak bez oderek. najeto 125tis km s nizkou spotrebou kolem 5,5l nafty vybava-KLIMATIZACE, 10xairbag, ABS, ASR, 4*elektricka okna, hlinikova 16" kola, posilovač rizeni, original radio na CD,...
Cena 115 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 3090x TOP 6x
Nabídka z kategorie Ford
Malšovice, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD FOCUS COMBI 1.4 16V 55KW/PERFEKTNÍ STAV/KLIMATIZACE  - obrázky inzerce
FORD FOCUS COMBI 1.4 16V 55KW/PERFEKTNÍ STAV/KLIMATIZACE  - obrázky inzerce

FORD FOCUS COMBI 1.4 16V 55KW/PERFEKTNÍ STAV/KLIMATIZACE - Decin

R. v.1999/05, , najeto 108tis. km, orig. 2x klíč, fialová barva. , spotřeba cca. 6-8l/100km, servo, centrální zamykání, 2x el. okna + zrcátka, radio na CD + 6x repro s ovládáním pod volantem, digi. hodiny, zadní mlhovky, ABS, hagusy, roleta kufru, kožený volant, tón. okna, vyhřívané zadní okno i přední okno, stavitelné př. sedačky, 4x airbag,...
Cena 66 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 1976x TOP 5x
Nabídka z kategorie Ford
Decin, Ústecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FUSION 1,4i 59kW, r. v.2009, 24000km, klima, vyhř. čelní sklo - obrázky inzerce
FUSION 1,4i 59kW, r. v.2009, 24000km, klima, vyhř. čelní sklo - obrázky inzerce

FUSION 1,4i 59kW, r. v.2009, 24000km, klima, vyhř. čelní sklo - Olomouc

Prodám Ford Fusion r. v.: 6/2009, najeto 24000km, koupeno v CZ, po 1. majiteli, 2 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, dělená zadní sedadla, el. přední okna, el. zrcátka, vyhřívané čelní sklo, klimatizace, litá kola, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, plní 'EURO IV', posilovač řízení, originál autorádio,...
Cena 199 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 713x TOP 4x
Nabídka z kategorie Ford
Olomouc, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD FOCUS COMBI 1.8 TDCI DIG. KLIMA, S. KNIHA, VELICE PĚKNÝ - obrázky inzerce
FORD FOCUS COMBI 1.8 TDCI DIG. KLIMA, S. KNIHA, VELICE PĚKNÝ - obrázky inzerce

FORD FOCUS COMBI 1.8 TDCI DIG. KLIMA, S. KNIHA, VELICE PĚKNÝ - CHEB

Dovoz D, r. v 05/2002, najeto 153 180 km, výkon 85 kw, euro 3, Servisní kniha a kompletní dokumentace, dig. klimatizace, ABS, palubní pc, výškově stav. volant, 4 airbag, vyhřívané čelní sklo, el. okna, el. zrcátka, posilovač řízení, alu 15, centrální zamykání na dálku, orig. cd autoradio, alu 15, mlhovky, po 1. majiteli, velice pěkný stav....
Cena 99 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 321x TOP 2x
Nabídka z kategorie Ford
CHEB, Karlovarský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Mondeo 2.0TDi GHIA digi klima, el šíbr, ALU kola - obrázky inzerce
Ford Mondeo 2.0TDi GHIA digi klima, el šíbr, ALU kola - obrázky inzerce

Ford Mondeo 2.0TDi GHIA digi klima, el šíbr, ALU kola - Praha 10

Model 2002, najeto 173tis km, stříbrná metal. ,115PS, digi klima, el. šíbr, tempomat, vyhřívaná sedala, ALU kola, vyhřívané přední okno, 8x airbag, ABS, rádio+CD, 4x el. okna, el. zrcátka, centrál na DO, multif. kožený volant, hagusy, .
Cena 85 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 40x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Praha 10, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA 96KW XENONY, TEMPOMAT, PARK. SYSTEM - obrázky inzerce
Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA 96KW XENONY, TEMPOMAT, PARK. SYSTEM - obrázky inzerce

Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA 96KW XENONY, TEMPOMAT, PARK. SYSTEM - Praha 10

Model 2003, světle modrá metal, najeto 147 tis km, 130PS, digi klima, 4x el. okna, 8x airbag, el. zrcátka, centrál na DO, ABS, ESP, mlhovky, hagusy, xenony, tempomat, multif. kožený volant, palubní počítač, nová STK, park system, vyhřívaná sedadla, rádio+CD changer, semiš. sedadla, atd. NOVÉ VSTŘIKY V CENĚ 32 tis KČ v záruce.
Cena 99 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 94x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Praha 10, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD FOCUS 1.8I 16V VYBORNY STAV - obrázky inzerce
FORD FOCUS 1.8I 16V VYBORNY STAV - obrázky inzerce

FORD FOCUS 1.8I 16V VYBORNY STAV - CERNY MOST

FORD FOCUS 1.8I 16VM. 1999 LAHVOVE ZELENA MET, NAJ. 135TIS. PRAVYDELNY SERVIS, VYBAVA: 4X ARBAG, 4X EL. OKNA, SIBR, ABS, SRS, SERVO, ORIG. RADIO FORD, MLHOFKY, CENTRAL, ATD, GARAZOVANY, STK EM 2012 VYNYKAJICI STAV CENA 58TIS. DOHODA.
Cena 58 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 96x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
CERNY MOST, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD ESCORT KOMBI 1,6 benzin - obrázky inzerce
FORD ESCORT KOMBI 1,6 benzin - obrázky inzerce

FORD ESCORT KOMBI 1,6 benzin - Březová nad Svitavou

R. v. 03/1996, STK 10/2010, naj. 97.883km, kombi, tmavá červená, originál vyhřívané čelní sklo, klimatizace, elektrika, elektrickí šíbr, tažné zařízení, rádio, střešní lyžiny, zimní pneu, dobrý stav, garážované.
Cena 30 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 59 dnů Počet ukázání detailu 57x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Březová nad Svitavou, Pardubický kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Mondeo Combi 2,0Tddi 85kW - obrázky inzerce
Ford Mondeo Combi 2,0Tddi 85kW - obrázky inzerce

Ford Mondeo Combi 2,0Tddi 85kW - Praha

Přenechám úvěr na Ford Mondeo u G. E. Money. Najeto 168000Km, kromě vyhřívaných sedaček plná výbava. (vyhřívané čelní sklo, plně v elektrice, mlhovky, digiklima, tempomat)R. v.2001, STK 2011. Splátek zbývá 42x5855Kč včetně pojištění. Žádné odstupné, pouze převod.
Cena 5 855 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 545x TOP 2x
Nabídka z kategorie Ford
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Galaxy - obrázky inzerce

Ford Galaxy - Praha - Jesenice

- zimní gumy - 1. majitel v něměcku 2. majitel v čr - nezakouřeno, perfektní stav. - čipovany - možnost odpočtu DPH ,- - spotřeba 6L / 100Km ve městě - najeto 99 000 Km - motor 2,0 tdci, nafta - výkon 103 kw - rok výroby 2006 - barva šedá metalíza.
Cena 420 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 59x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Praha - Jesenice, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Escort 1,6 16V - obrázky inzerce
Ford Escort 1,6 16V - obrázky inzerce

Ford Escort 1,6 16V - Poděbrady

Rok výroby 1999, výkon 66kW, STK 5/2011, výbava: airbag řidiče, centrální zamykání, imobilizér, originál rádio, posilovač řízení, mlhovky, výškově stavitelné sedadlo řidiče, koupeno v ČR, 3. majitel, bez koroze, zachovalé a udržované auto.
Cena 27 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 81 dnů Počet ukázání detailu 315x TOP 2x
Nabídka z kategorie Ford
Poděbrady, Středočeský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Escort combi 16.16v klima r. v.1995 na elektronech.  - obrázky inzerce
Ford Escort combi 16.16v klima r. v.1995 na elektronech.  - obrázky inzerce

Ford Escort combi 16.16v klima r. v.1995 na elektronech. - Sokolov

Spolehlive auto klimatizace s novou náplní-Nové destičky. Výměna oleje měsíc. Nová baterie. vše ok. Jezdí skvěle. Zimni sada kol k vozu.
Cena 15 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 106x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Sokolov, Karlovarský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford puma 1.7 16v zetec 1. Majitel, klima, extra zachovalé - obrázky inzerce
Ford puma 1.7 16v zetec 1. Majitel, klima, extra zachovalé - obrázky inzerce

Ford puma 1.7 16v zetec 1. Majitel, klima, extra zachovalé - Brno

Ford puma 1.7i 16v "zetec" rok 2000/5měs. ,1. Majitel, garážované najeto 112000 km orig. Stav. Absolutně bez kosm. Vad. ,vše plně funkční, absolutně bez koroze, nebourané. Výbava: klimatizace, 2xairba g, servo, abs, el. Okna, alu kola, stav. Sedadla, stav. Volant. Atd. Zánovní pneu na vozidle. Nová stk a em. ,extra zachovalé čisté.
Cena 79 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 84x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD MONDEO 2.0 TDCI 96KW GHIA - obrázky inzerce
FORD MONDEO 2.0 TDCI 96KW GHIA - obrázky inzerce

FORD MONDEO 2.0 TDCI 96KW GHIA - JAROMĚŘ

Prodám ford mondeo combi GHIA, 2.0 tdci 96kw, r. v. 2006, najeto 171000 km, servisní knížka, plná servisní historie, 10x airbag, dvozonová digiklima, orig. rádio SONY s CD měničem, litá kola, multifunkční volant, tempomat, vyhř. čelní okno, kosm. vady laku.
Cena 155 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 82 dnů Počet ukázání detailu 442x TOP 2x
Nabídka z kategorie Ford
JAROMĚŘ, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD FOCUS COMBI 1.8 16V 85kW GHIA r. v.2000 - obrázky inzerce
FORD FOCUS COMBI 1.8 16V 85kW GHIA r. v.2000 - obrázky inzerce

FORD FOCUS COMBI 1.8 16V 85kW GHIA r. v.2000 - Náchod i Ostrava

Benzín, plná výbava GHIA, 4 x airback, klima, rádio s CD ovládání u volantu, centrál na DO, ALU kola, výškově nast. el. sedadlo u volantu, el. zrcátka, ABS, ESP, tažné zařízení, interiér imitace dřeva, zaplacená EKO daň 4000,-Kč (další majitel již neplatí), nové silentbloky s rameny, garážováno. Ve velmi dobrém stavu, bez koroze. Najeto...
Cena 80 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 58 dnů Počet ukázání detailu 113x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Náchod i Ostrava, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Fiesta 1,3 benzín r. v.96, Nová STK! nové let/zim pneu!  - obrázky inzerce
Ford Fiesta 1,3 benzín r. v.96, Nová STK! nové let/zim pneu!  - obrázky inzerce

Ford Fiesta 1,3 benzín r. v.96, Nová STK! nové let/zim pneu! - Praha

. nová STK do 6/2012. super stav, nová letní pneu Barum Brilliantis na originál ALU diskách + nové zimní pneu na plech. diskách, hezký interiér, autorádio, 5-kvalt, pruměrná spotřeba 6l, 100% funkční auto! cena 15 000,-.
Cena 15 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 118x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Focus 1.6 Ghia, Klima, Tažné, Alu+plech /8pneu/, Servis - obrázky inzerce
Ford Focus 1.6 Ghia, Klima, Tažné, Alu+plech /8pneu/, Servis - obrázky inzerce

Ford Focus 1.6 Ghia, Klima, Tažné, Alu+plech /8pneu/, Servis - Praha 3

Prodám Ford Focus 1.6 Ghia, hatchback, r. v. 12/1998, dovoz D vr. 2004, 2. majitel v CR /3roky/, 184 000 km klimatizace, ABS, 4x airbag, centrální zamykání, 4x elektrická okna, elektrická zrcátka, vyhřívané čelní sklo, elektricky stavitelné sedadlo řidice, originální rádio Ford /kazeta/ s ovládáním pod volantem, tažné zařízení, nastavitelný...
Cena 79 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 291x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Praha 3, kraj Praha, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Focus TDCI - obrázky inzerce
Ford Focus TDCI - obrázky inzerce

Ford Focus TDCI - Domažlice

Prodám Ford Focus TDCI r. v. mod. 2009,43000km najeto, bohatou výbavou: posilovač řízení, centrální zamykání, el. okna, el. zrcátka, klimatizace, asr, abs, rcd, airbag 6x, velmi nízká spotřeba 4l/100km, stav nového vozu.
Cena 219 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 219x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Domažlice, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford FIESTA r. v.: 2005, 1,3 DURATEC 51kW - obrázky inzerce
Ford FIESTA r. v.: 2005, 1,3 DURATEC 51kW - obrázky inzerce

Ford FIESTA r. v.: 2005, 1,3 DURATEC 51kW - Olomouc

Prodám Ford Fiesta r. v.2005, najeto poctivých 38000km, 4 x airbag, CD přehrávač, centrál dálkový, centrální zamykání, el. přední okna, imobilizér, manuální převodovka, nastavitelný volant, originál autorádio, otáčkoměr, plní 'EURO III', posilovač řízení, tónovaná skla, zadní stěrač.
Cena 105 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 77 dnů Počet ukázání detailu 703x TOP 3x
Nabídka z kategorie Ford
Olomouc, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Prodam auto - obrázky inzerce

Prodam auto - Bozicany

Prodam, ford fokus hecbek 14i-16v. Rok vyroby 1999, dobrem stavu, nehavarovany. Prenechame 2 rocni lizing.
Cena 10 000 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 29 dnů Počet ukázání detailu 284x TOP 2x
Nabídka z kategorie Ford
Bozicany, Karlovarský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Mondeol. 8 TDi r. v.2OOO combi ghia tažné zařízení - obrázky inzerce
Ford Mondeol. 8 TDi r. v.2OOO combi ghia tažné zařízení - obrázky inzerce

Ford Mondeol. 8 TDi r. v.2OOO combi ghia tažné zařízení - Vratimov-Horní Datyně

Prodám F Mondeol. 8 TDDi r. v.2OOO dogi klima dobrý stav po stk emise tz, 2 x airbag, tz bez koroze najeto ccca 180000km, abs klima digi, rádio. cena dohodou.
Cena 29 500 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 101x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Vratimov-Horní Datyně, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Ford Escort 1,8TD - obrázky inzerce
Ford Escort 1,8TD - obrázky inzerce

Ford Escort 1,8TD - Hradec Králové

R. v. 7/1995, 66kW, najeto 214tis. km, modrá met. , centrál, střešní okno, STK do 12/2010, tažné zařízení, man. klimatizace, originální rádio.
Cena 30 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 110x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD FOCUS GHIA - zachovalý stav - obrázky inzerce
FORD FOCUS GHIA - zachovalý stav - obrázky inzerce

FORD FOCUS GHIA - zachovalý stav - Chrudim

Prodám Ford Focus Ghia 2.0 96kW - zachovalý stav, RV 1999, najeto 141tis. km, STK a Emise do 5/2012, airbag, ABS, ASR, centrál, el. okna, rádio Ford, tažné zařízení - spolehlivé auto.
Cena 44 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 301x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Chrudim, Pardubický kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

FORD ESCORT 1.6 - 66kW - DOBRÝ STAV - obrázky inzerce
FORD ESCORT 1.6 - 66kW - DOBRÝ STAV - obrázky inzerce

FORD ESCORT 1.6 - 66kW - DOBRÝ STAV - Chrudim

Prodám Ford Escort 1.6 - 66kW v dobrém stavu, RV 11.11.1996, najeto 187tis. km, dobře vybavený - 2 x airbag, el. okna, el. zrcátka, el. střešní okno, posilovač řízení, klimatizace, rádio na dálkové ovládání, litá kola. Dobrej pracant, nízká spotřeba i povinné ručení.
Cena 17 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 215x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ford
Chrudim, Pardubický kraj, poslední aktualizace 3.9.2010

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20