Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Autobazar Land Rover

Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

VÝKUP VŠECH VOZŮ - LAND ROVER - IHNED A HOTOVĚ V CELÉ ČR - obrázky inzerce
VÝKUP VŠECH VOZŮ - LAND ROVER - IHNED A HOTOVĚ V CELÉ ČR - obrázky inzerce

VÝKUP VŠECH VOZŮ - LAND ROVER - IHNED A HOTOVĚ V CELÉ ČR

Cena: 1 Kč
Zbývá 7 dnů

ukázán 306x TIP

Prodej vozu ihned, platba hotově! Kontaktujte nás telefonicky (stačí prozvonit a my Vám zavoláme zpět) nebo emailem a prodejte nám Vaše auto. Přijedeme do 24 hodin po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Plzeň, . kamkoliv) a zaplatíme nejvyšší možnou cenu hotově a ihned při převzetí. Nedávejte Vaše auto do komisního prodeje do autobazaru, ušetřete svůj čas, využijte naši společnost a prodejte...

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 51 - 75 z celkového počtu 120 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Land Rover Range Rover Evoque - obrázky inzerce
Land Rover Range Rover Evoque - obrázky inzerce

Land Rover Range Rover Evoque - Praha-východ

Land Rover Range Rover Evoque, SD4 Aut. Dynamic NOVÉ, rok výroby 2012, nafta, objem motoru 2 179 ccm, výkon 140 kW, barva černá, cena vozidla je bez DPH. SKLADEM !!! NOVÉ , MOŽNO VÍCE BAREV , PLNÁ ZÁRUKA , AL KOLA 20 , ČERNÁ KŮŽE , DUAL WIEW TOUCH SCREEN , ZADNÍ KAMERA , HI LINE AUDIO SYSTEM , CENA : 48.000 EUR Další výbavy: el....
Cena 1 189 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 1662x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha-východ, Středočeský kraj, poslední aktualizace 3.5.2012

Land Rover Discovery - obrázky inzerce
Land Rover Discovery - obrázky inzerce

Land Rover Discovery - Tábor

Land Rover Discovery, 2.5td 1995 pouze díly, rok výroby 1995, nafta, najeto 1 km, objem motoru 2 490 ccm, barva červená. VOLAT!602888446 p.Valeš prodám pouze díly
Cena 1 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 190x
Nabídka z kategorie Land Rover
Tábor, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 3.5.2012

Rover 200 - obrázky inzerce
Rover 200 - obrázky inzerce

Rover 200 - Tábor

Rover 200, 214 1.4 16V pouze díly, rok výroby 1998, benzín, najeto 112 000 km, objem motoru 1 398 ccm, barva modrá, cena vozidla je bez DPH. VOLAT!602888446 p.Valeš prodám pouze díly z tohoto vozu
Cena 1 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 163x
Nabídka z kategorie Land Rover
Tábor, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 3.5.2012

Land Rover Freelander - obrázky inzerce
Land Rover Freelander - obrázky inzerce

Land Rover Freelander - Praha-východ

Land Rover Freelander, 2.0 Td4 1maj. ČR, sada zi, rok výroby 2002, nafta, najeto 225 000 km, objem motoru 1 951 ccm, výkon 82 kW, barva bílá, první majitel, STK platná do 2012-11-01. další výbava: aut. uzávěrka diferenciálu, mlhovky, senzor opotřebení brzdových destiček, ; Vozidlo zakoupené a servisované u autorizovaného...
Cena 105 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 346x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha-východ, Středočeský kraj, poslední aktualizace 3.5.2012

Land Rover Range Rover - obrázky inzerce
Land Rover Range Rover - obrázky inzerce

Land Rover Range Rover - Zlín

Land Rover Range Rover, 4.6i 4x4 Klima, ASR, rok výroby 2001, benzín, najeto 181 902 km, objem motoru 4 554 ccm, výkon 160 kW, barva černá, první majitel, STK platná do 2014-02-01. další výbava: 4 x airbag, aut. klimatizace, aut. převodovka, mlhovky, senzor opotřebení brzdových destiček, ; Vůz nestojí na místě,nutno...
Cena 190 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 233x
Nabídka z kategorie Land Rover
Zlín, Zlínský kraj, poslední aktualizace 3.5.2012

Rover 45 - obrázky inzerce
Rover 45 - obrázky inzerce

Rover 45 - Žďár nad Sázavou

Rover 45, 1.4 16V, rok výroby 2001, benzín, najeto 116 701 km, objem motoru 1 396 ccm, výkon 76 kW, barva zlatá, první majitel.
Cena 50 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 16 dnů Počet ukázání detailu 57x
Nabídka z kategorie Land Rover
Žďár nad Sázavou, Vysočina, poslední aktualizace 3.5.2012

Land rover 98,2.5dse 120kw dobrý stav - obrázky inzerce
Land rover 98,2.5dse 120kw dobrý stav - obrázky inzerce

Land rover 98,2.5dse 120kw dobrý stav - Kladno

Prodam land rover range rover r. v.98, eko zaplaceno, stk do 2013 dobrý stav auto je načipované, jsou dělané oleje a filtry, jsou nové přední kotouče+destičky, nové přední měchy, pěkné pneu, tažné na 3,5t. dvouzonov klima, 4xel. okna, el. zrcátka, airbag, pěkné a pohodlné svezení. více na tel nebo email.
Cena 56 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 75 dnů Počet ukázání detailu 132x
Nabídka z kategorie Land Rover
Kladno, Středočeský kraj, poslední aktualizace 2.5.2012

Land Rover Freelander - obrázky inzerce
Land Rover Freelander - obrázky inzerce

Land Rover Freelander - Praha

Land Rover Freelander, 2,0 DI 4x4 *TOP STAV* 5 DVEŘÍ, rok výroby 2000, nafta, najeto 169 000 km, objem motoru 1 994 ccm, výkon 72 kW, barva šedá, první majitel, STK platná do 2014-05-01, VIN kod SALLNABB8YA541978. *** ČR DOKLADY *** NOVÁ STK a ME *** Auto je ve velmi pěkném stavu. *** Další výbavy: 2 x airbag,...
Cena 109 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 15 dnů Počet ukázání detailu 196x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 2.5.2012

Land Rover Discovery - obrázky inzerce
Land Rover Discovery - obrázky inzerce

Land Rover Discovery - Třebíč

Land Rover Discovery, 3 2,7TDV6 HSE, rok výroby 2008, nafta, najeto 154 000 km, objem motoru 1 720 ccm, výkon 140 kW, barva černá, první majitel, STK platná do 2014-01-01, cena vozidla je bez DPH. Regulace rychlosti při jízdě ze svahu, Pořizovací cena 1 825 000,-; příplatková výbava v ceně 400 000,-; hudba Harman/Kardon...
Cena 659 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 15 dnů Počet ukázání detailu 219x
Nabídka z kategorie Land Rover
Třebíč, Vysočina, poslední aktualizace 2.5.2012

Land Rover Discovery - obrázky inzerce
Land Rover Discovery - obrázky inzerce

Land Rover Discovery - Třebíč

Land Rover Discovery, 3 TDV6 HSE, rok výroby 2006, nafta, najeto 272 000 km, objem motoru 1 720 ccm, výkon 140 kW, barva stříbrná, první majitel, STK platná do 2013-08-01, cena vozidla je bez DPH. Hudba Harman/Kardon. Automobil se momentálně nenachází v autobazaru. V případě zájmu o prohlídku nás předem kontaktujte,Alu...
Cena 383 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 15 dnů Počet ukázání detailu 116x
Nabídka z kategorie Land Rover
Třebíč, Vysočina, poslední aktualizace 2.5.2012

Land Rover Defender - obrázky inzerce
Land Rover Defender - obrázky inzerce

Land Rover Defender - Žďár nad Sázavou

Land Rover Defender, 90 Td5 CZ! DPH! Serviska!, rok výroby 2002, nafta, najeto 113 000 km, objem motoru 2 495 ccm, výkon 90 kW, barva bílá, první majitel, STK platná do 2012-11-01, cena vozidla je bez DPH, VIN kod SALLDVA582A645266. CENA BEZ DPH, Odpočet DPH!! Kompletní palubní literatura!!;
Cena 165 833 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 14 dnů Počet ukázání detailu 445x
Nabídka z kategorie Land Rover
Žďár nad Sázavou, Vysočina, poslední aktualizace 1.5.2012

Rover 45 - obrázky inzerce
Rover 45 - obrázky inzerce

Rover 45 - Kroměříž

Rover 45, 2,0TDi krásný vuz!!, rok výroby 2003, nafta, najeto 138 200 km, objem motoru 1 994 ccm, výkon 74 kW, barva stříbrná, první majitel, STK platná do 2013-12-01. Nové ROZVODY!!! Krásný interier,výborné svezení,nízké provozní náklady.Spotřeba okolo 5,5l/100km!!!-----Nejsme autobazar. Jsme přímo dovozci. Vybíráme co...
Cena 69 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 14 dnů Počet ukázání detailu 537x
Nabídka z kategorie Land Rover
Kroměříž, Zlínský kraj, poslední aktualizace 1.5.2012

Land Rover Range Rover - obrázky inzerce
Land Rover Range Rover - obrázky inzerce

Land Rover Range Rover - Plzeň

Land Rover Range Rover, 2.5 DSE 4x4 AUTOMAT, rok výroby 1997, nafta, najeto 130 000 km, objem motoru 2 497 ccm, výkon 100 kW, barva modrá. možnost protiúčtu Další výbavy: výškově nastavitelné sedadlo řidiče, 2 x airbag,
Cena 69 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 14 dnů Počet ukázání detailu 1430x
Nabídka z kategorie Land Rover
Plzeň, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 1.5.2012

Rover 200 1,6 si, 16 ventilů, 82 kw - 111 hp, 5 dveří  - obrázky inzerce
Rover 200 1,6 si, 16 ventilů, 82 kw - 111 hp, 5 dveří  - obrázky inzerce

Rover 200 1,6 si, 16 ventilů, 82 kw - 111 hp, 5 dveří - Jablonec nad Nisou

Prodám rover 200 objem 1,6 (1589 cm) - malá pojistka 2549 kč ročně. 5 míst k sezení. Klimatizace - nová náplň, střešní okno, výškově stavitelná řidičovská sedačka. Autorádio. Dva airbagy. Abs. Dvě sady kompletních kol - letní na hliníkových ráfcích a zimní na plechových. Čistý hezký interiér. Na 150 tisících km byl vyměněn rozvodový řemen. Před...
Cena 38 500 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 74 dnů Počet ukázání detailu 70x
Nabídka z kategorie Land Rover
Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, poslední aktualizace 1.5.2012

Ladn Rover Range Rover - obrázky inzerce
Ladn Rover Range Rover - obrázky inzerce

Ladn Rover Range Rover - Praha

Land Rover, Range Rover, HSE, rok vyroby 2005, benzin, najeto 84.000 km, objem motoru 4 400 ccm, vykon 225 kW, stribrna barva TOP STAV. AMERICKA VERZE. NOVE EMISE A TECHNICKA. Dalsi vybavy: head-up display, sklopna vyhrivana zrcatka, 12 x airbag, senzor opotřebení brzdových destiček, aut. zabrždění v kopci, regulace rychlosti při jízdě ze svahu,...
Cena 400 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 68 dnů Počet ukázání detailu 186x TOP 1x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha , kraj Praha, poslední aktualizace 30.4.2012

Land Rover Defender - obrázky inzerce
Land Rover Defender - obrázky inzerce

Land Rover Defender - České Budějovice

Land Rover Defender, 2.5 Td5, rok výroby 2000, nafta, najeto 162 338 km, objem motoru 2 495 ccm, výkon 90 kW, barva zelená, první majitel, STK platná do 2014-03-01. další výbava: velmi kvalitní el. naviják,téměř nové pneu MICHELIN., mlhovky, uzávěrka diferenciálu, ; Vůz je zachovalý,bez koroze, včetně podvozku!!!...
Cena 199 999 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 12 dnů Počet ukázání detailu 217x
Nabídka z kategorie Land Rover
České Budějovice, Jihočeský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

LAND ROVER L322 3.0 TDV6, repas. AUTOMAT, prvni majitel  - obrázky inzerce
LAND ROVER L322 3.0 TDV6, repas. AUTOMAT, prvni majitel  - obrázky inzerce

LAND ROVER L322 3.0 TDV6, repas. AUTOMAT, prvni majitel - Frýdek-Místek

Prodam pekny LR L322, dovoz D, najeto 240tis. Prvni majitel. Plne funkcni bez zavad. zaruka na automat. Novy menic, nove lamely. V nemecku jeste plny servis vcetne brzd.
Cena 275 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 72 dnů Počet ukázání detailu 70x
Nabídka z kategorie Land Rover
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

Land Rover Discovery 3HSE Manuál - obrázky inzerce
Land Rover Discovery 3HSE Manuál - obrázky inzerce

Land Rover Discovery 3HSE Manuál - Opatovice nad Labem

Prodám Land Rover Discovery 3 HSE, v plné výbavě, 7 sedaček, r. v. 9/2009, koupeno v ČR, ODPOČET DPH! První majitel, nehavarované, servisní knížka, hnědá metalíza, Navigace, najeto 125 tkm, stálý pohon 4 x 4, MANUÁLNÍ převodovka, velice úsporný šestiválec, 10 x airbag, ABS, stabilizace podvozku (ESP), výškově nastavitelný podvozek,...
Cena 650 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 41 dnů Počet ukázání detailu 180x TOP 1x
Nabídka z kategorie Land Rover
Opatovice nad Labem, Pardubický kraj, poslední aktualizace 29.4.2012

Land Rover Range Rover - obrázky inzerce
Land Rover Range Rover - obrázky inzerce

Land Rover Range Rover - Praha

Land Rover Range Rover, 2,5 TD Manuál * VÝMĚNA MOŽNÁ *, rok výroby 1999, nafta, najeto 187 000 km, objem motoru 2 497 ccm, výkon 100 kW, barva modrá, první majitel, STK platná do 2014-05-01, VIN kod SALLPAMW8WA408909. *** ČR DOKLADY *** NOVÁ STK A ME *** ZAJISTÍME ÚVĚR a zpětný LEASING na automobily i OSOBÁM V REGISTRECH...
Cena 120 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 12 dnů Počet ukázání detailu 1568x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 29.4.2012

Land Rover Defender - obrázky inzerce
Land Rover Defender - obrázky inzerce

Land Rover Defender - Praha

Land Rover Defender, HASIČSKÝ VŮZ 2.5TD Technamm, rok výroby 2007, nafta, najeto 67 250 km, objem motoru 2 498 ccm, výkon 90 kW, barva červená, první majitel, STK platná do 2014-03-31.
Cena 898 800 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 12 dnů Počet ukázání detailu 200x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 29.4.2012

Land Rover Defender - obrázky inzerce

Land Rover Defender - Praha

Land Rover Defender, 2.8TD (72.205km) Santana, rok výroby 2005, nafta, najeto 72 205 km, objem motoru 2 800 ccm, výkon 92 kW, barva bílá, první majitel, STK platná do 2014-03-31.
Cena 234 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 12 dnů Počet ukázání detailu 33x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 29.4.2012

Land Rover Defender - obrázky inzerce
Land Rover Defender - obrázky inzerce

Land Rover Defender - Praha

Land Rover Defender, 2.8TD Santana ANIBAL PS-10,, rok výroby 2006, nafta, najeto 89 551 km, objem motoru 2 800 ccm, výkon 92 kW, barva bílá, první majitel, STK platná do 2012-01-18.
Cena 238 800 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 12 dnů Počet ukázání detailu 234x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 29.4.2012

Land Rover Defender - obrázky inzerce
Land Rover Defender - obrázky inzerce

Land Rover Defender - Praha

Land Rover Defender, 2.4 TD 90 SE STW, rok výroby 2009, nafta, najeto 23 000 km, objem motoru 2 402 ccm, výkon 90 kW, barva zelená, první majitel. Stav perfektní, KOUPENO V CZ,1.MAJITEL,SERVISNÍ KNIHA,NEPOUŽÍVÁNO V TERÉNU TOP STAV.NA VOZE INSTALOVÁNY OCHRANNÉ RÁMY VČ.NÁŠLAPNÝCH PLECHŮ NA PŘEDNÍCH BLATNÍCÍCH....
Cena 680 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 11 dnů Počet ukázání detailu 125x
Nabídka z kategorie Land Rover
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 28.4.2012

Land Rover Freelander - obrázky inzerce
Land Rover Freelander - obrázky inzerce

Land Rover Freelander - Olomouc

Land Rover Freelander, 2,0 Td4 4x4 KLIMA, rok výroby 2004, nafta, najeto 142 100 km, objem motoru 1 951 ccm, výkon 82 kW, barva šedá, první majitel, STK platná do 2013-11-01. Stav perfektní,Úvěr možný, ***orig. 16" litá kola, světlý interiér, TC - traction control, serviska *** Více informací a celá naše nabídka na...
Cena 194 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 13 dnů Počet ukázání detailu 63x
Nabídka z kategorie Land Rover
Olomouc, Olomoucký kraj, poslední aktualizace 28.4.2012

Land Rover Freelander - obrázky inzerce
Land Rover Freelander - obrázky inzerce

Land Rover Freelander - Liberec

Land Rover Freelander, 1,8i 16v 88KW Hard Top 4x4, rok výroby 1999, benzín, najeto 210 950 km, objem motoru 1 796 ccm, výkon 88 kW, barva stříbrná, STK platná do 2012-10-01, VIN kod SALLNAAA8XA694229. OTEVŘENO PO-NE 7:30-19:30,nabízíme více jak 250vozů různých značek acenových kategorií Další výbavy: 2 x airbag, manuální...
Cena 88 800 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité se zárukou Použité se zárukou Zbývá 12 dnů Počet ukázání detailu 50x
Nabídka z kategorie Land Rover
Liberec, Liberecký kraj, poslední aktualizace 27.4.2012

1 2 3 4 5